HAKİKİ PERVARİ KARAKOVAN BALI 
TELEFONLA SİPARİŞ: 0542 335 55 56
http://www.pervaribali.nethttp://www.pervaribali.nethttp://www.pervaribali.nethttp://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
Site Menüsü
Site Haritası

gerçek pervari balı

gerçek pervari balı

pervari karakovan balı kalitesinde siirtin pervari ilçesinin yazlıca dağanın taze çiçeklerinden gelmektedir. 600 metre ile 3000 metre arasına değişen yükseklikler çok zengin bir flora sunmaktadır.

Siirt pervari karakovan balı 2600 rakım yükseklikteki herekol dağı eteklerinde ve çemekare yaylasında bölgeye has bir çok bitki florasından doğal olarak arıların insan eli değmeden ürettikleri özel bir baldır.

Orjinal hakiki pervari balının üretiminde kesinlik şeker veya herhangi katkı maddesi kullanılmamaktadır. Pervari balı ülkemizin en önemli bal çeşitlerinden biridir. Binlerce bitki ve çiçeğin meydana getirdiği bol zengin florası ile arıların peteklere boşaldığı balın kalitesinden en önemli göstergesidir.

Hiç bir katkı ve bal karışımı olmadan şifa niyetine kendinize ve çocuklarınıza günde 1 çay kaşığı vererek tükeceğiniz balınızı herkes faydasını görsün diye her yıl üretiyoruz. Günlük diyete ekleneccek birkaç kaşık doğal bal, vücuttaki antioksidan sevisiyesi yükselterek kansere ve damar hastalıklarına karşı önemli bir koruma sağlamaktadır.

pervari balı arıların çiçeklerinden topladığı nektarın kendi vücutlarından salgıladıkları bir takım enzimlerle işlenmesi sonucu dayanıklı, yoğun ve yüksek besin değeri içeren bir gıda maddesine dönüştürülmesi ile elde edilir. Pervari balı doğaldır ve şifalıdır.
http://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam33
Toplam Ziyaret85874