HAKİKİ PERVARİ KARAKOVAN BALI 
TELEFONLA SİPARİŞ: 0542 335 55 56
http://www.pervaribali.nethttp://www.pervaribali.nethttp://www.pervaribali.nethttp://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
Site Menüsü
Site Haritası

karakovan pervari balı

karakovan pervari balı

hakiki pervari karakovan balı enerji kaynağı ve koruyucu bir besindir. İçinde fosfor, kalsiyum demir, magnezyum, potasyum, sodyum, kükürt, iyot gibi mineraller ve pantotenik asit, B1, B2, B6, C ve K vitaminlerle bazı enzimleri içeren zengin bir besin maddesidir.

Siirt pervari ilçesindde yüksek rakımlı yaylalarında üretilen hakiki pervari karakovan balı aroması ve yoğunluğu nedeniyle son derece kaliteli pervari balıdır.

Siirt pervari ilçesinin yaylalarında üretilen hakiki pervari balı %100 saf, natural doğal organik pervari balı'dır. Yöremizin insanı bu balı ''ilaçlık bal'' diye adlandırmaktadır. Özellikle hastalıkları iyileştirici etkisi ve  antiseptik ( mikroplara karşı koruması ) oluşuyla bilinmektedir. Ayrıca doğal organik pervari karakovan balı yanik tedavasinde, grip, ülser, boğaz ve göz enfeksiyonlarıda çok etkili olduğu klinik denemelerde kanıtlanmıştır. Bunların yanı sıra yüzlere çeşit hastalığın tedavisinde yardımcı tedavi ilaç olarakta kullanılan pervari karakovan balı yöremiz insanı tarafından bilinmektedir.

Sabahları aç karnına yenilecek doğal pervari karakovan balı vücuttaki antioksidan seviyesini yükselterek kansere ve damar hastalıklarına karşı önemli bir koruma sağlamaktadır.


http://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
http://www.pervaribali.net
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret84445